Drama ve Müzik Atölyesi

Drama – Müzik Atölyesi

Sanat kişinin kendisini geliştirmesine yardımcı olan bir araçtır. Birçok dalı bulunur. Kişi kendi ilgi alanlarına bağlı olarak bir seçimde bulunabilir. Kurumumuz sanatın her dalında hizmet sunar. Drama – müzik atölyesi konusunda uzman eğitmenlerle gelenlere yardımcı olur.

Drama eğitim ve öğretime açılan bir kapıdır. Erken yaşlardan drama eğitimi alan çocuğun zihinsel gelişimi olumlu yönden etkilenir. Çocuk araştırmayı ve paylaşmayı öğrenir. Drama eğitimi oyun ile iç içedir. Çocuk oyun içerisinde çevresiyle ilgi kurar. Duygularını dışarı vurur. Denetimler kazanır. Ayrıca sorunlarıyla nasıl mücadele edeceğini öğrenir. Küçük yaşlarda drama eğitimi alan çocuk büyüdükçe daha özgüven dolu olur. Kurumumuz uzman eğitmenleriyle çocuklara en doğru şekilde yakınlaşır. Eğitimleri prosedürlerine uygun olan verir. Müzik eğitimleri kullanmak istediğiniz enstrümana da bağlıdır.

Drama – müzik atölyesi konusunda hizmet veren kurumumuz kursiyerlerini olumlu yönden etkiler. Eğitim süresince öğrendikçe gelişir. Uzman eğitmenler kursiyere eğitimi en doğru şekilde aktarır. Böylece hayatınız boyunca sizinle olacak donanımlara sahip olmanız mümkündür. Son yıllarda atölyelere olan ilginin artması sonucunda da kurs sayısı artmıştır. Kurumumuzda eğitimler kişilerin uygun olabileceği saatlere göre düzenlenir. Eğitim süresince gerekli malzemeler temin edilir. Eğitmenler kursu verimli şekilde geçirir. Bu süre zarfında eğlenceli vakitler geçirerek güzel bir dönem geçirebilirsiniz. Ayrıca kendinize birçok şey katarsınız. Bizimle iletişime geçerek drama ve müzik hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.